Monomer Revolution Liquid UV 100ml - Makear Powiększ

Monomer Revolution Liquid UV 100ml - Makear

Makear

Nowy

Liquid Revolution UV

Monomer Revolution Liquid UV 100ml - Makear

Bezwonny Monomer w przeciwieństwie do tradycyjnych monomerów. Zapewnia trwałe i mocne wykończenie. Monomer wraz z polimerem należy utwardzić w lampie.
Dzięki rewolucyjnej recepturze po połączeniu z pudrem akrylowym zmienia jego właściwości i w pracy produktem bardziej przypomina pracę z żel niż z akrylem.

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

DOSTĘPNY

129,99 zł

Size guide
Size guide

Pojemność 8ml Waga 18gram wysokość 4cm czerokość 1,5cm

Lakier hybrydowy Victoria Vynn

PURE

 CREAMY HYBRID
Kremowe lakiery hybrydowe zostały stworzone, aby zachwycać idealnym kryciem i doskonałą trwałością. Dzięki wyjątkowej, kremowej formule o intensywnej pigmentacji spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientek. Komfort pracy w salonie zapewni podwyższony indeks bezpieczeństwa i aplikacja bez drażniącego zapachu. Krótki i płaski pędzelek opracowany specjalnie dla linii Pure Creamy Hybrid, w taki sposób, aby praca nim była łatwa i przyjemna.

Lakiery hybrydowe Pure są przeznaczone do utwardzania w lampie LED.

Measure this way

Create some text guide how to measure. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus iaculis eget lectus sit amet venenatis. Nullam sem lorem, egestas eget metus a, consequat sagittis dui. Curabitur risus justo, cursus id metus vitae, efficitur scelerisque metus. Praesent est risus, eleifend in laoreet id

Wydaj jeszcze 59,00 zł więcej i odbierz darmową dostawę

Darmowa wysyłka od 59 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 12 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 12 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 4,80 zł.

Liquid Revolution UV

Monomer Revolution Liquid UV 100ml - Makear

Bezwonny Monomer w przeciwieństwie do tradycyjnych monomerów. Zapewnia trwałe i mocne wykończenie. Monomer wraz z polimerem należy utwardzić w lampie.
Dzięki rewolucyjnej recepturze po połączeniu z pudrem akrylowym zmienia jego właściwości i w pracy produktem bardziej przypomina pracę z żel niż z akrylem.

 

Revolution Acrylic System

Akrylowa rewolucja, system akrylowy którym pracuje się jak żelem i utwardzany jest w lampie UV!

Akryl - Twardy, niezawodny, odporny na uszkodzenia mechaniczne z maksymalną przyczepnością do płytki paznokcia.

Jeśli praca akrylem sprawia Ci trudności lub jej nie lubisz, ale chcesz zachować wszystkie powyższe cechy to Revolution Acrylic system jest dla Ciebie!

Czym jest Revolution Acrylic System?

To 2 produkty 
1. Dowolnie wybrany kolor proszku akrylowego
2. Monomer Revolution liquid UV

To połączenie proszku akrylowego z naszym revolution liquid, w wyniku którego, akryl nabiera konsystencji podobnej do żelu i co ważne nie zastyga, ale aby został utwardzony należy użyć lampy UV - tak jak w przypadku żelu.

Revolution liquid to także akrylowa rewolucja zapachowa, bowiem jest on bezwonny, przez co nawet osoby z bardzo niską tolerancją na zapachy nie będą miały problemu z jego używaniem!
Podczas polimeryzacji Revolution Acrylic System nie piecze w lampie, to perfekcyjne rozwiązanie dla osób, wrażliwych na pieczenie żelu podczas polimeryzacji w lampie.

 

Sposób użycia:

Liquid Revolution mieszamy z wybranym pudrem akrylowym 

 

  • MAKEAR ™ to marka, która nieustannie zaskakuje swoich klientów, czyniąc z niej lidera innowacji.
  • MAKEAR ™ lakiery hybrydowe wykonane są z najwyższej jakości komponentów, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientek.
  • Głębokie nasycenie kolorów, szeroka i zróżnicowana kolorystyka oraz trwałość sprawiły, że Makear jest liderem wśród istniejących marek.

Napisz opinię

Monomer Revolution Liquid UV 100ml - Makear

Monomer Revolution Liquid UV 100ml - Makear