AUTOKLAWY

Jest 5 produktów.
Pokazuje 1 - 5 z 5 produktów

Filtruj według

Autoklawy medyczne

W każdym profesjonalnym salonie kosmetycznym priorytetem są autoklawy medyczne. Dzięki tym nowoczesnym urządzeniom można szybko przeprowadzić kompleksową dezynfekcję, dbając o bezpieczeństwo podczas przeprowadzanych zabiegów kosmetycznych. W naszej ofercie znajdują się produkty niezastąpione przy sterylizacji narzędzi, które s...

Autoklawy medyczne

W każdym profesjonalnym salonie kosmetycznym priorytetem są autoklawy medyczne. Dzięki tym nowoczesnym urządzeniom można szybko przeprowadzić kompleksową dezynfekcję, dbając o bezpieczeństwo podczas przeprowadzanych zabiegów kosmetycznych. W naszej ofercie znajdują się produkty niezastąpione przy sterylizacji narzędzi, które spełniają obowiązujące wymogi norm europejskich. Mogą być wykorzystywane podczas oczyszczania najróżniejszych materiałów. Świetnie sprawdzają się nawet w przypadku długich i cienkich przewodów, takich jak igły czy cewniki.

Uzyskaj wyjątkowy efekt dzięki medycznym autoklawom 

W ofercie znajdują się urządzenia gwarantujące frakcjonowaną próżnię wstępną. Z powodzeniem można je zastosować zarówno w przypadku narzędzi nieporowatych, jak i porowatych. Są także niezastąpione w dokładnej sterylizacji różnych materiałów dzianinowych i tworzyw sztucznych. W sprzedaży dostępne są autoklawy medyczne działające z wykorzystaniem pary wodnej. Proponujemy urządzenia proste w obsłudze, które zapewniają błyskawiczne efekty i znacznie ułatwiają przeprowadzanie zabiegów kosmetycznych.

Mniej
Więcej

AUTOKLAWY

Informacje