LAMPY UV/LED

Jest 2 produktów.
Pokazuje 1 - 2 z 2 produktów

Filtruj według

Lampy do manicure

Wysokiej jakości lampa do manicure jest niezbędna do wykonania trwałych i atrakcyjnych paznokci żelowych, hybrydowych lub akrylowych. W naszym sklepie znajdziesz urządzenia renomowanych marek, w tym najnowsze propozycje firmy Victoria Vynn. W sprzedaży dostępne są produkty wyróżniające się stylowym wyglądem, które z łatwością m...

Lampy do manicure

Wysokiej jakości lampa do manicure jest niezbędna do wykonania trwałych i atrakcyjnych paznokci żelowych, hybrydowych lub akrylowych. W naszym sklepie znajdziesz urządzenia renomowanych marek, w tym najnowsze propozycje firmy Victoria Vynn. W sprzedaży dostępne są produkty wyróżniające się stylowym wyglądem, które z łatwością można dopasować do nowocześnie zaaranżowanego salonu kosmetycznego. Proponujemy lampy do paznokci UV/LED o intuicyjnej obsłudze, idealne nawet dla początkujących manicurzystek.

Ledowe lampy do paznokci

W ofercie znajdują się urządzenia o różnej mocy i technologii, dzięki temu każdy może znaleźć produkt odpowiadający na jego potrzeby. Lampy LED pomagają błyskawicznie utwardzić wszystkie paznokcie na jednej dłoni, dlatego też zabieg manicure staje się jeszcze szybszy. Nowoczesna lampa gwarantuje satysfakcjonującą wydajność. W wielu urządzeniach zastosowano udogodnienia, takie jak ruchoma podkładka i czujnik ruchu, ponieważ zapewniają dodatkowy komfort użytkowania. Proponujemy produkty, w tym lampy do manicure, które pracują w oparciu o najbardziej innowacyjne technologie.

Mniej
Więcej

LAMPY UV/LED

Informacje