BIURKA DO MANICURE

W tej kategorii nie ma produktów.

Biurka do manicure

Nasza firma od samego początku działalności stawia na kompleksowe podejście do potrzeb osób prowadzących salony kosmetyczne, gdzie świadczone są usługi manicure. Oprócz najwyższej jakości baz, lakierów i akcesoriów zajmujemy się także dystrybucją dedykowanego umeblowania, w tym funkcjonalnych biurek. Oferujemy modele utrzymane...

Biurka do manicure

Nasza firma od samego początku działalności stawia na kompleksowe podejście do potrzeb osób prowadzących salony kosmetyczne, gdzie świadczone są usługi manicure. Oprócz najwyższej jakości baz, lakierów i akcesoriów zajmujemy się także dystrybucją dedykowanego umeblowania, w tym funkcjonalnych biurek. Oferujemy modele utrzymane w białej bądź czarnej kolorystyce. Są to solidnie wykonane wyroby wykonane z komponentów o podwyższonej odporności na uszkodzenia mechaniczne czy wpływ preparatów czyszczących. Biurko do manicure to niezbędny element dla każdej kosmetyczki. 

Biurko do wykonywania manicure w Twoim salonie lub domu

Oprócz uniwersalnego, zgodnego z najnowszymi trendami wzornictwa na uwagę bezsprzecznie zasługuje również ergonomia. Wszystkie biurka do stylizacji paznokci z asortymentu sklepu VV BEAUTY opracowane zostały specjalnie z myślą o potrzebach kosmetyczek i wygodzie klientek oraz klientów. Biurka do manicure wyposażone są między innymi w głębokie, praktyczne szuflady i specjalne poduszki zabiegowe, a takie połączenie gwarantuje komfort i najwyższy poziom obsługi.

Mniej
Więcej

BIURKA DO MANICURE

Informacje